Notaris Herbert HOUBEN werd benoemd als notaris te Genk bij Koninklijk Besluit van 11 oktober 2002.
(bekendgemaakt in het Belgisch Staatsblad van 23 oktober 2002)

Hij deed zijn studies te Leuven (K.U.Leuven, licentiaat rechten en notariaat) en Brussel (V.A.O. Vennootschapsrecht).
Hij is opvolger en minuuthouder van de akten van notaris Remi FAGARD.

Medewerkers

Herbert Houben

Herbert Houben

Notaris

089 30 07 10 info@notariaathouben.be

Martin Jacobs

Martin Jacobs

1ste klerk

089 30 07 10 martin@notariaathouben.be

Stephanie Vanheusden

Stephanie Vanheusden

Notarieel jurist

089 30 07 10 stephanie@notariaathouben.be

Karlijn Maes

Karlijn Maes

Notarieel jurist

089 30 07 10 karlijn@notariaathouben.be

Gerdje Vaesen

Gerdje Vaesen

Jurist

089 30 07 10 gerd@notariaathouben.be

Melissa Ramaekers

Melissa Ramaekers

Jurist

089 30 07 13 melissa@notariaathouben.be

Josetta D'Antonio

Josetta D'Antonio

Boekhouding

089 30 07 14 josetta@notariaathouben.be

Sarah Jaspers

Sarah Jaspers

Notarieel medewerkster

089 30 07 15 sarah@notariaathouben.be

Funda Celibi

Funda Celibi

Notarieel medewerkster

089 30 07 16 funda@notariaathouben.be

Anne Marie Del Pellegrino

Anne Marie Del Pellegrino

Notarieel medewerkster - Verantwoordelijke immobiliƫn

089 30 07 11 annemarie@notariaathouben.be

Alessandra Rotilio

Alessandra Rotilio

Notarieel medewerkster

089 30 07 18 alessandra@notariaathouben.be

Kim Cuijvers

Kim Cuijvers

Notarieel medewerkster

089 30 07 12 kim@notariaathouben.be

Tiziana De Vincentiis

Tiziana De Vincentiis

Notarieel medewerkster

089 30 07 17 tiziana@notariaathouben.be

Adres
Bochtlaan 33 - 3600 Genk
Telefoon
089 30 07 10
Mail
info@notariaathouben.be
Web
http://www.notarishouben.be